نشریه علمی علوم و فنون نقشه برداری- درباره نشریه
معرفی

حذف تصاویر و رنگ‌ها
انجمن علمی مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک ایران به دنبال دریافت مجوز اولین نشریه خود با اعتبار علمی ترویجی در حوزه مهندسی نقشه برداری، با تلاش های فراوان موفق به دریافت مجوز اولین نشریه با اعتبار علمی پژوهشی با نام  علوم و فنون نقشه ‏برداری در تاریخ ۱۱/۰۳/۱۳۹۰ گردید.
نشریه‎ی علوم و فنون نقشه‏ برداری یک فصلنامه تخصصی علمی- پژوهشی دو زبانه (فارسی و انگلیسی)، متعلق به انجمن علمی مهندسی نقشه‎برداری و ژئوماتیک ایران است که با همکاری اساتید دانشگاه‎های کشور در این رشته منتشر می‎شود. زمینه‎های مورد علاقه و فعالیت این نشریه شامل علوم اطلاعات مکانی، ژئوماتیک و مهندسی نقشه‎برداری، با تخصص‎های ژئودزی، فتوگرامتری، سنجش از دور و سامانه‎های اطلاعات مکانی و کاربردهای آن ها در زمینه‎های گوناگون از جمله علوم زمین، منابع طبیعی، محیط زیست و مدیریت شهری می باشد. 
این نشریه آخرین دستاوردهای علمی کاربردی متخصصین ایرانی و بین‎المللی در زمینه‎های فوق را پس از طی مرحله داوری و بازبینی ناشناس، به صورت چاپی و الکترونیکی منتشر خواهد کرد. همچنین نشریه آماده است چنانچه مقاله‎ای در زمینه‎های فوق دربرگیرنده‎ی نقد و ارزیابی کتاب، تازه‎های علمی و مباحثه علمی پیرامون موضوعات مرتبط باشد، آن را در قالب یاداشت فنی به چاپ برساند.
راهنمای نگارش مقالات در بخش "برای نویسندگان" قابل دریافت است. به پژوهشگران و نویسندگان محترم توصیه می‎شود برای نگارش مقالات خود در محیط word از فایل نمونه موجود استفاده نمایند.
اطلاعات عمومی نشریه علمی پژوهشی علوم و فنون نقشه برداری
 

شاپا: ۲۳۲۲-۱۰۲X

ISSN: ۲۳۲۲-۱۰۲X

مجوز اعتبار علمی از وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری: نامه شماره ۴۵۸۳۰ مورخ ۱۱/۳/۱۳۹۰

مجوز نشر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: نامه شماره ۲۴۸۳۳/۹۱ مورخ ۲۱/۸/۱۳۹۱

 

صاحب امتیاز: انجمن علمی مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک ایران

Publisher: Iranian Society for Surveying & Geomatics Engineering

مدیر مسئول: دکتر یحیی جمور

Managing Director: Y. Djamour

سردبیر: دکتر علی اصغر آل شیخ

Editor -in - Chief: A.A. Alesheikh

دبیر اجرایی: مهندس داود نوروزی

Executive Manager: D. Norouzi

AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
نشانی مطلب در وبگاه نشریه علمی علوم و فنون نقشه برداری:
http://jgst.issge.ir/find.php?item=1.40.12.fa
برگشت به اصل مطلب